Koncert profilaktyczny....

opublikowane: 17 sty 2014, 07:04 przez Ilona Pella-Bok   [ zaktualizowane 18 sty 2014, 06:00 ]
15 stycznia 2014 r. w SP w Tworogu odbył się spektakl dla kl IV-VI z przerywnikami muzycznymi na temat profilaktyki niepożądanych zachowań, a 
16 stycznia 2014 r. dla klas I-III o szkodliwości uzaleznień od komputera, telewizji,telefonów i gier, a dla kl. IV-VI  o radzeniu sobie ze stresem.

Koncert profilaktyczny wykonał Jacek Musiatowiczznany poeta i pieśniarza z Radzynia Podlaskiego. Pan Jacek zaczynał ze stworzoną przez siebie grupą „Na poczekaniu”, zdobywając wiele nagród. Od 1988r. uczestniczył w festiwalach piosenki autorskiej i poezji śpiewanej. Brał udział w konkursach literackich. Na 33 Ogólnopolskim Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie zdobył I nagrodę Prezydenta RP. Obecnie zajmuje się profilaktyką w szkołach, przekazując dzieciom i młodzieży ważne wskazówki przy dokonywaniu wlasnych wyborów i podejmowaniu decyzji.

Słowa pana Jacka Musiatowicza, które przekazał na spotkaniu w naszej szkole odnosiły się do mądrości życiowych ks. Jana Twardowskiego i wywarły ogromne wrażenie na uczniach. Zapewne dodatkowym atutem była humorystyczna forma przekazu, a także gra na gitarze.

Comments