"Razem bezpieczniej" w Tworogu...

opublikowane: 25 lis 2013, 11:54 przez Ilona Pella-Bok   [ zaktualizowane 25 lis 2013, 11:59 ]

W piątek 22.11.2013 r. w Urzędzie Gminy Tworóg zorganizowano spotkanie szkoleniowe dla dyrektorów i pedagogów wszystkich gminnych szkół podstawowych i gimnazjum, poświęcone bezpieczeństwu w szkołach
Prowadzącymi spotkanie byli policjanci Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach. W szkoleniu uczestniczył Wójt Gminy Eugeniusz Gwóźdź, który oficjalnie rozpoczął spotkanie, przywitał wszystkich uczestników i zaproszonych gości. Policjanci przypominali założenia kampanii "Nie reagujesz – akceptujesz", której celem jest uświadomienie odpowiedzialności społecznej za zgłaszanie zdarzeń o charakterze kryminogennym i patologicznym. Głównym wnioskiem spotkania było podkreślenie jak ważne jest wspólne działanie wszystkich instytucji, aby osiągnąć jak najlepsze efekty w dziedzinie bezpieczeństwa. Spotkanie zakończono słowami: "Chcemy wspólnie dbać o bezpieczeństwo Naszych dzieci w szkołach".
Naszą szkołę na spotkaniu szkoleniowym było reprezentowane przez Panią Dyrektor Danutę Wiśniowską oraz przez panią psycholog Katarzynę Kiepurę. 
Więcej informacji na temat spotkania znajduje się na stronie www.tarnowskie-gory.slaska.policja.gov.pl

Comments