Dzień Edukacji Narodowej

opublikowane: 16 paź 2015, 10:00 przez Ilona Pella-Bok   [ zaktualizowane 18 paź 2015, 11:40 ]

Dnia 14 października 2015 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Boruszowicach odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy IV wraz z wychowawczynią Panią Małgorzatą Nowicką.

Celem przedstawienia było złożenie życzeń wszystkim nauczycielom, pedagogom oraz osobom pracującym w szkole z okazji ich święta, a także wyrażenie uznania, szacunku i zrozumienia dla codziennie podejmowanego trudu, nieustającej wiary oraz stale wspierającej, wytrwałej postawy nauczycieli i pedagogów.

Formą podziękowania był program artystyczny i składający się na niego Koncert Życzeń.

Uczniowie byli autorami wierszy (Adam Gruszka i Oliver Kucznik), wykonywali autorskie wersje znanych piosenek (Anastazja Sukienik i Weronika Spilok) oraz aktywnie włączali się w tworzenie scenariusza i jego wykonanie.

Natomiast Adam Gruszka i Anastazja Sukienik samodzielnie wykonywali utwory w wersji instrumentalnej (gitara, organy, dzwonki), dając wyraz swoim zainteresowaniom oraz talentom.

Na wyróżnienie zasługuje też Emilia Sałapata, która czarowała swym anielskim głosem, śpiewając na przedstawieniu niejedną piosenkę oraz towarzyszący jej chórek złożony z dziewcząt z klasy IV.

Popisowym wykonaniem okazał się występ chłopaków: Olivera K., Pawła J. oraz Adama G., którzy w ciekawy, pełen humoru sposób, zaangażowali się w zaśpiewanie piosenki pt.: „Mój nauczycielu”.

Równie dobrym wykonaniem okazał się występ Olivera K. i Pawła J., czyli parodia utworu: „Ja uwielbiam cię” dedykowana lekcjom wychowania fizycznego.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
Album:
Comments