List do Rodziców

opublikowane: 20 lis 2012, 02:22 przez Ilona Pella-Bok   [ zaktualizowane 4 lut 2013, 11:52 przez Sp Boruszowice ]

Szanowni Rodzice !

Nadchodzi wyczekiwany od wielu miesięcy czas przygotowań do najbardziej rodzinnych świąt w roku -  Świąt Bożego Narodzenia. Aby rozpalić radość w naszych sercach (niemal jak światełka na choince) postanowiliśmy o zorganizowaniu  Kiermaszu Adwentowego w  dniu 30 listopada br. (piątek)  w Szkole Podstawowej w Boruszowicach o godz. 16.00.

Zgodnie z naszą intencją Kiermasz ten ma być miejscem spotkania różnych pokoleń Uczniów naszej szkoły, ich Rodziców, Nauczycieli, Babć, Dziadków a także Krewnych i Sąsiadów, którzy być może ucieszą się, że ktoś o Nich pamiętał.

Zaprośmy zatem Wszystkie Osoby, z którymi chcemy posłuchać piosenek adwentowych, skosztować świątecznego ciasta, wspólnie zaopatrzyć się w zrobione przez nasze Dzieci ozdoby i kartki świąteczne, zobaczyć  z jaką radością dzieci wyczekują świątecznej choinki.

Słowem – chcemy się spotkać, aby poczuć atmosferę zbliżających się Świąt i spróbować dzielić się tą radością.

Aby jednak spotkanie to mogło się odbyć chcielibyśmy zwrócić się do Państwa z prośbą o pomoc  w jego organizacji – poprzez pieczenie ciasta, pierników, zrobienie kartek, pomoc w przygotowaniu Kiermaszu. Każda pomoc bardzo mile widziana.

Prosimy zatem, aby do dnia 23 listopada zgłosić Wychowawcy danej klasy (lub osobom wymienionym u dołu nn. pisma), w jaki sposób mogliby Państwo współuczestniczyć w zorganizowaniu Kiermaszu.

Środki finansowe zgromadzone podczas Kiermaszu będziemy mogli przeznaczyć np. na zakup niezbędnych pomocy do zajęć dodatkowych dla naszych dzieci. Wszelkie pomysły i zapytania można kierować także do Pani Aleksandry Gołkowskiej (pełniącej funkcję Pedagoga w Szkole Podstawowej w Boruszowicach)  lub bezpośrednio do mnie - Bogusława Kłosek tel. 601 334 908.

W imieniu Rady Rodziców 

Bogusława Kłosek

Boruszowice, dnia 20 listopada 2012 r.

 

 

 
Comments