Wycieczka klasy II

opublikowane: 21 paź 2018, 04:41 przez Ilona Pella-Bok   [ zaktualizowane 21 paź 2018, 04:59 ]

W piątek 19 października 2018 roku klasa 2 odbyła wspaniałą wycieczkę. Pierwszym punktem naszego wyjazdu była wizyta w archiwum oraz centrum przetwarzania dokumentów w Czeladzi. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z miejscem, gdzie przechowywane są dokumenty archwalne z różnych firm. Niektóre z nich nawet przez 50 lat. Nasi Gospodarze już na samym początku wizyty ogłosili konkurs z nagrodą dla szkoły” – dzieci podczaszwiedzania powinny zwracać uwagę na ukryte wśród regałów z dokumentami litery. Po zakończeniu zwiedzania wszyscy uczniowie wspólnie ze znalezionych liter ułożyli hasło: „BIBLIOTEKA”.  Nagrodą w konkursie był woucher na książki dla szkolnej biblioteki. Uczniowie wraz z wychowawczynią zdecydowali, że cała nagroda zostanie przeznaczona na zakup książek dla klas I-III. 

W tym miejscu jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Rhenus Data Office Polska Sp.z o.o. 

 

Kolejnym punktem naszej wyprawy była niespodzianka – Wizyta w Mercedes Benz w Sosnowcu. To dopiero była wspaniała zabawa. Trochę wiadomości o firmie, ludziach w niej pracujących i samochodach. Najlepszą zabawą było oglądanie samochodów w salonie. Dziękując za fantastyczą zabawę, wręczyliśmy nasze prace plastyczne „Kim zostanę w przyszłości ?” 

Sami zobaczcie jak było sssuuupppeeerrrr!!!

 

Uczniowie klasy II składają podziękowanie Panu Grzegorzowi Königowi za zaproszenie i zorganizowanie super wycieczki !!!Więcej zdjęć pod linkiem :https://photos.app.goo.gl/RcGT57PTSTZ9kXEs5
Comments