Start‎ > ‎Osiągnięcia uczniów‎ > ‎

Sport

opublikowane: 28 lis 2013, 10:24 przez Ilona Pella-Bok   [ zaktualizowane 28 lis 2013, 10:38 ]

Zawody sportowe – Sztafetowe Biegi Przełajowe- odbyły się w SP Tworóg.

30 października odbył się etap gminny w/w zawodów i wzięły w nich udział dwie reprezentacje- chłopców w składzie: T. Kandzia, M. Kandzia, S. Brol, R. Maruszczyk, M. Spilok, J. Kańtoch, R. Gołkowski oraz dziewcząt w składzie: B. Krywalska, M. Skrzyniarz, W. Paś, N. Włodarczyk, J. Pasieka, M. Pradler i A. Wolnik. Chłopcy zajęli III miejsce, natomiast dziewczęta – I miejsce i wywalczyły w ten sposób udział w tych samych zawodach, lecz na szczeblu powiatowym, które odbyły się 2 października. Na tym etapie nasze dziewczyny osiągnęły wielki sukces, gdyż również zajęły I miejsce,co dało im awans do następnego etapu- rejonowego.  Zawody te odbędą się w najbliższym czasie, więc trzymamy kciuki i gratulujemy osiągniętych już wyników

W październiku reprezentacja dziewcząt zakończyła rywalizację w Sztafetowych Biegach Przełajowych na etapie rejonowym. Dziewczęta mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych dzielnie walczyły i zajęły IV miejsce. Gratulacje.

Natomiast reprezentacja chłopców w składzie: D. Opara, J. Kańtoch, M. Spilok, A. Wcisło, S. Brol, M. Mitręga, R. Maruszczyk, Z. Kwiecień, M. Kandzia, T. Kandzia, wzięli udział w gminnych zawodach sportowych - Minipiłce nożnej. Zawody te po raz pierwszy w bardzo sympatycznej atmosferze zorganizowane zostały w ZSP w Wojsce. Nasi chłopcy zajęli w tych zawodach III miejsce. 

 


Comments