Start‎ > ‎Osiągnięcia uczniów‎ > ‎

Kronika sportowa

opublikowane: 16 cze 2014, 11:18 przez Ilona Pella-Bok   [ zaktualizowane 16 cze 2014, 11:24 ]

29 kwietnia 2014 r. na boisku SP Tworóg odbyły sięgminne zawody w Czwórboju LA w kategorii dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła również wystawiła swoje reprezentacje do tych zawodów. I tak w kat. dziewcząt reprezentowały nasza szkołę: B. Krywalska, J. Małek, M. Skrzyniarz, J. Pasieka, N. Włodarczyk, M. Pradler, A. Wolnik, natomiast w kategorii chłopców: Tomasz i Mateusz Kandzia, Szymon Brol, Rafał Maruszczyk, Mateusz Spilok, Kamil Breguła. Wszyscy nasi reprezentanci dzielnie walczyli, pobijając swoje własne rekordy. Ostatecznie zawody zakończyły się zwycięstwem naszej drużyny dziewcząt, które osiągnęły wspaniały wysoki wynik oraz zajęciem III miejsca przez chłopców. Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

 Kategoria dziewcząt:

I m.- ZSP Boruszowice

II m. – SP Tworóg

III m. – ZSP Wojska

 

Kategoria chłopców:

I m. – ZSP Wojska

II m. – SP Tworóg

III m. – ZSP Boruszowice

Nasze dziewczyny będą reprezentować naszą szkołę w dalszym etapie tych zawodów-zawodach na szczeblu powiatowym -12 maja. Trzymamy kciuki.


Zwycięstwo drużyny dziewcząt w Powiatowym Czwórboju Lekkoatletycznym

12.05.2014r. nasza zwycięska drużyna dziewcząt (B.Krywalska, M.Skrzyniarz, J.Małek, J. Pasieka, N. Włodarczyk, M. Pradler), wystartowała w kolejnym szczeblu zawodów lekkoatletycznych- zawodach powiatowych, które odbyły się na boisku SP w Tworogu. Na tym etapie nasze super dziewczyny również pokonały swoje rywalki i zajęły I miejsce.Teraz czeka je jeszcze trudniejsze zadanie, gdyż zmierzą się z najlepszymi zawodniczkami z naszego rejonu. Trzymamy mocno kciuki. tulacje i życzymy dalszych sukcesów!


21 maja 2014 r.odbył się kolejny etap zawodów lekkoatletycznych - Czwórbój LA. W tym trzecim już etapie - na szczeblu rejonu, który odbył się na stadionie Sparty Lubliniec, nasze dziewczęta również zaprezentowały się doskonale. Ostatecznie sklasyfikowały się na IV miejscu. Dzielnie jednak walczyły i co najważniejsze pobiły swoje własne rekordy, co przyniosło zarówno im samym jak i nauczycielce wychowania fizycznego wiele radości. Jesteśmy z naszych dziewcząt dumni i składamy ogromne gratulacje.  


Comments